OVERZICHT HEADING WEBSITE

Inspiratiereeks: Positieve verhalen van Limburgs ondernemerschap

zondag 01 november 2020

VKW Limburg gaat in deze b(iz)arre tijden op zoek naar positiviteit. Ondernemers tonen tonnen weerbaarheid en creativiteit. Bedrijven slagen er wonderwel in zich heruit te vinden. VKW pakt daarom uit met positieve verhalen die misschien het grote nieuws (nog) niet haalden en viert zo sterk Limburgs ondernemerschap. Als hart onder de riem voor onze leden-bedrijven. Als symbool voor de Limburgse wendbaarheid en veerkracht van al onze ondernemers en hun mensen. Stuk voor stuk ‘Helden van de Limburgse economie’. Die we graag eren met een Limburgs streekproduct van een van onze leden.

 

 • VKW is positief Niels Bollen OVERZICHT WEBSITE

   

 • VKW is positief Crème de la crème OVERZICHT WEBSITE

   

 • VKW is positief Burgio OVERZICHT WEBSITE

   

 • VKW is positief Fryns OVERZICHT WEBSITE

   

 • VKW is positief Ecobeton OVERZICHT WEBSITE

   

 • VKW is positief Sprofit OVERZICHT WEBSITE
 • VKW is positief Heidebloem OVERZICHT WEBSITE

 • VKW is positief Stepco OVERZICHT WEBSITE